Rebelde e RBD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rebelde e RBD

Videx,Cux,Zavolex RBD...!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Christian bio uhapshen..

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
kaca_rbd
Admin
Admin
kaca_rbd


Broj poruka : 57
Godina : 30
Datum upisa : 05.10.2007

Christian bio uhapshen.. Empty
PočaljiNaslov: Christian bio uhapshen..   Christian bio uhapshen.. Icon_minitimeSub Okt 06, 2007 9:51 am

Christian je danas objavio da 15 maja ove godina kada je bio u New York covek zvan Curtis Bedford ga je ponudio Marihuanu , on je uzeo ali NIJE probao . Policajac ga je video kako drzi marihuanu pa su ga odvezli u policiji i on se izvinio .

'' Mislim da zbog podrske , ljubav , i uverenosti koji ste nam uvek dali , hocu da podelim sa vama jedno iskustvo koje mi je uradilo da otvorim oci ... u vezi kako mladi nekad ne gledaju posledice koje mogu biti .

Pre neko vreme u New Yorku ponudili su mi marihuanu ( pokazajuci koliko sam bio nesvestan i nezreo ) uzeo sam , ali nisam probao , ali policija primetila da drzim , zbog toga posle sam trebao da se vratim da se izvinim sudu . Nije preslo u nesto vece ali me naucilo da ti putevi te pokvaruju .

Mnogo ljudi mogu misliti da ako cutis je bolje , ali ja ne mislim tako , jer smo svi u jednoj generaciji gde se treba suociti sa stvarima , znam da mnogo mladih hocu da izadju iz svoje tuge i traze lake izlaze , sto moze da ih do vece konfuzije . Hocu da kazem da je RBD grupa koja istice vrednosti mladosti i sad ce biti moj red da pomognem da se probude druge osobe koje mogu da budu u opasnosti .

Zivot je lep i ako ponekad moze biti tezak i bolje je da se zivi u sadasnjosti .
Volim vas i molim Boga da me izvinite .

Christian Chavez vase nezrelo pile ( pollito xD) .
Nazad na vrh Ići dole
https://rebelde-rebel.forumsr.com
Anny
Pocetnik..
Pocetnik..
Anny


Broj poruka : 37
Datum upisa : 13.10.2007

Christian bio uhapshen.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Christian bio uhapshen..   Christian bio uhapshen.. Icon_minitimeSub Okt 13, 2007 12:54 am

Cula sam za to......................a cula sam i da je pretukao supruga
Nazad na vrh Ići dole
 
Christian bio uhapshen..
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Christian/Giovanni

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rebelde e RBD :: Rebelde :: RBD...-
Skoči na: